Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 13:57


Ból gardła w ciąży

Dyskusje luźne i ogólne niezwiązane z Sojuszem i OGame.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

moniax

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): sobota, 6 stycznia 2018, 11:26

Ból gardła w ciąży

Postsobota, 6 stycznia 2018, 11:31

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Zwracam się do Was z pewną ważną dla mnie kwestią. Jestem w stanie błogosławionym i już od jakiegoś czasu mam jednocześnie problem z bólem gardła. Czy znacie może jakieś sprawdzone sposoby na radzenie sobie z tym problemem? Ja szczerze mówiąc, to nie mam zbytnio pomysłu jak z tym walczyć. Znaczy, normalnie nie byłoby problemu, ale że jestem w ciąży, to trzeba na to zwracać szczególną uwagę. Czy uważacie, że na przykład te porady w tym obszarze tematycznym byłoby warte uwagi http://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i ... a-w-ciazy/ ?

Postsobota, 6 stycznia 2018, 11:31

Offline

boneni

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): wtorek, 6 marca 2018, 12:59

Re: Ból gardła w ciąży

Postśroda, 7 marca 2018, 12:14

Ja w tego typu sprawach zawsze doradzam się znajomych. Według mnie jest to dobre i sprawdzone rozwiązanie :)
Moim wyborem było udać się tam po niego, daleko od wszystkich ludzi. Od wszystkich ludzi na świecie.
Offline

heniu

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): środa, 31 maja 2017, 20:19

Re: Ból gardła w ciąży

Postśroda, 23 maja 2018, 07:13

U mojej siostry ból w ciąży pojawił się równocześnie z katarem. Kiedy poszła do lekarza okazało się, że to najprawdopodobniej alergia. Lekarz zaproponował jej badania. I teraz zastanawiamy się jak sie robi testy alergiczne z krwi? Ktoś z Was miał takie wykonywane? Możecie zarekomendować? Podobno standardowe testy skórne nie są wskazane dla kobiet w ciąży.

Postśroda, 23 maja 2018, 07:13


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron