Teraz jest wtorek, 23 kwietnia 2024, 06:08


gdzie wziąść kredyt?

Dyskusje luźne i ogólne niezwiązane z Sojuszem i OGame.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

konrad451

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 18:23

gdzie wziąść kredyt?

Postwtorek, 2 października 2018, 17:34

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na zwiększenie płynności mojej firmy, znalazłam http://zychfa.pl/ oni doradzili mi skąd powinnam wziąśc kredyty hipoteczne dla biznesu . Bardzo jestem zadowolona bo firma doradziła mi tak aby moja działalność jak najlepiej na tym wyszła, polecam

Postwtorek, 2 października 2018, 17:34

Offline

anisha

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): niedziela, 25 czerwca 2017, 14:21

Re: gdzie wziąść kredyt?

Postsobota, 20 października 2018, 14:42

Dobrym rozwiązaniem jest limit kredytowy dla firm który oferuje bank Raiffeisen. Można z niego finansować bieżącą działalność i jest ważny przez rok z możliwością przedłużenia.
Offline

salamandiks4

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): piątek, 13 października 2017, 09:33

Re: gdzie wziąść kredyt?

Postwtorek, 12 marca 2019, 17:05

Nowa oferta pożyczkowa na Aasa Dla Biznesu to duża kwota pożyczki, wygodna spłata ratalna oraz duża przyznawalność. Pożyczkę możesz wziąć nawet na 24 raty. Aby dostać dodatkową gotówkę, należy wypełnić formularz online. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach. Pożyczka jest przyznawana praktycznie na dowód osobisty. Dzięki temu bez wychodzenia z domu otrzymasz szybko gotówkę na konto.
Offline

bayla

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): środa, 22 marca 2017, 16:09

Re: gdzie wziąść kredyt?

Postśroda, 17 lipca 2019, 14:39

Jeśli jesteś rolnikiem to najlepiej się postarać o taki kredyt https://www.bankus.pl/kredyty-konsolida ... -wiedziec/ konsolidacyjny . Czytałam że kredyt konsolidacyjny być może kosztuje trochę więcej w ogólnym rozrachunku, ale jednak daje poczucie swobody i szansę na nowy start.

Postśroda, 17 lipca 2019, 14:39


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron